Skuteczna wydłużanie
  penisa

Spraw Przyjemność swojej partnerce jedyny taki środek na rynku.

Jak powiększyć penisa

Sprawdź naturalny środek. Zobacz jak twój penis rośnie.

Jak wydłużyć penisa

Trwałe powiększenie w kilka dni!

Długość penisa

Bezpieczne i skuteczne powiększanie rozmiaru Twojego członka!

Wydłużanie penisa

Twoje zabawy łóżkowe nabiorą nowego wymiaru!

Penis jest częścią ciała mężczyzny, która od zawsze wzbudza ciekawość. Niewiele panów też, tak naprawdę zna budowę anatomiczną swego przyrodzenia. W związku z tym powstaje wiele nieprawdziwych spekulacji na ten temat.
Jednym z najczęściej spotykanych mitów jest to, że penis nie może się złamać, gdyż nie posiada wewnątrz kości. Obalamy ten mit. Męski członek może się złamać. Wprawdzie jest to bardzo rzadkim przypadkiem, jednak jest to możliwe. Prącie może ulec złamaniu tylko wtedy, kiedy jest w stanie wzwodu i polega ono na pęknięciu ciał jamistych, które to znajdują się wewnątrz przyrodzenia. Kolejnym mitem jest opinia, iż penis osiąga stan wzwodu tylko w momentach podniecenia seksualnego. Często u mężczyzn a szczególnie dorastających, pojawia się niekontrolowana erekcja, bez uzasadnionej przyczyny. Wystarczy także mały ucisk mechaniczny, aby penis zareagował. Trzecim już absurdalnym mitem jest powiedzenie, iż mężczyzna, który ma dużą stopę, posiada i duże prącie. Absolutnie wielkość stopy nie ma żadnego związku z wielkością przyrodzenia. Według wielu panów, bielizna, jaką noszą, także nie ma związku z płodnością. Niestety rodzaj slipek i bokserek ma duże znaczenie. Jądra mężczyzny są o 4 stopnie chłodniejsze niż reszta ciała, dlatego obcisła bielizna może zaburzać termoregulację jąder, co może dawać negatywne skutki w postaci obniżenia płodności. Kolejną rzeczą jest zmniejszenie doznań seksualnych. Jeśli penis jest ciągle obcierany przez obcisłą bieliznę, jego receptory dotyku stają się bardziej odporne na bodźce wywoływane przez partnerkę.
Mitów na temat penisa jest bardzo wiele. Warto uważnie przeczytać informacje na ten temat a dopiero potem się wypowiadać. Bo właśnie mity tworzy nie wiedza. Jeśli wpiszemy w internetową przeglądarkę – mity na temat penisa, wyświetli nam się dużo informacji i problemów, które świadczą o nieznajomości tematu w zakresie męskiego przyrodzenia. Dlatego warto czytać i pogłębiać swoje informacje na temat tak ważny dla mężczyzn. Warto zobaczyć też metody powiększania penisa.